ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Grupa przedszkolna „Krasnoludki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim udała się na pieczenie ziemniaków. Na wspólne pieczenie zaprosili dzieci rodzice Wiktorka. Przedszkolaki pod opieką pań: Marii Szymankiewicz, Anny Przeradzkiej i Karoliny Machcińskiej z radością wyruszyły do domu Wiktora. Państwo Puchniarz serdecznie przyjęli maluchy i zaprosili je do ogrodu, gdzie było przygotowane ognisko. Najpierw jednak „Krasnoludki” rozbiegły się po ogrodzie i korzystały z atrakcji, które zostały dla nich przygotowane: huśtawki, piaskownica, badminton, chusta animacyjna, piłki, tor przeszkód. Bardzo podobało się im wdrapywanie na górkę i zbieganie z niej. Następnie rodzice Wiktora zaprosili dzieci na wspólne pieczenie ziemniaków. Były także kiełbaski i chleb, który „Krasnoludki” same piekły. Oprócz państwa Moniki i Artura Puchniarz opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Anna Wiśniewska – mama Karola oraz Sylwia Haska-Ługiewicz – mama Zosi. Rodzice „Krasnoludków” kupili im również napoje i słodycze. Dzieci świetnie się bawiły, z żalem wracały do przedszkola.

 

WSTECZ

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30