ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

10 września 2019 roku w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się uroczyste otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy. Zaproszenie na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pana Zbigniewa Domżalskiego skierowali uczestnicy i pracownicy Domu oraz Zarząd Fundacji Pax. W gali wzięli udział Prezes Fundacji Pax pan Jan Szulc, Wiceprezes pani Agata Szulc, Dyrektor Joanna Szulc, Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski, przedstawiciel parafii św. Tomasza Apostoła oraz przedstawiciele Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Urzędu Marszałkowskiego. W uroczystym otwarciu udział wzięli utalentowani muzycznie uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wraz z nauczycielem muzyki panią Magdaleną Domżalską. Zespół w składzie: Aleksandra Jaroszewska, Marika Masłowska, Patryk Domżalski, Antoni Suchocki, Julian Bucha, Kornel Zbikowski, Jakub Jaroszewski, Otylia Olęcka i Aleksandra Kwiatkowska zaprezentował zgromadzonym kilka piosenek. Młodzi wykonawcy zaśpiewali wspólnie z seniorami piosenkę o Nowym Mieście. Następnie złożyli życzenia, wręczyli kwiaty i zadedykowali uczestnikom zajęć piosenkę „Wszystkiego najlepszego”.

 

WSTECZ

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30