ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Galę zaszczycili swoją obecnością Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, radna miejska pani Mirosława Czernysz. Tegoroczni absolwenci uczęszczali do dwóch klas, których wychowawczyniami były panie: Dorota Studnik i Sylwia Cieszyńska. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Po wystąpieniu Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego głos zabrał Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły, wychowawców i zaproszonych gości pamiątkowe listy gratulacyjne. Listy otrzymali: Eliza Nowakowska, Przemysław Ziętarski, Mikołaj Pawlicki, Michał Szwaracki, Eliza Wyrzykowska, Ines Leliwa, Anna Nowak, Hubert Meler, Kacper Bączkowski, Filip Klarowski, Maja Mędziak, Nikodem Jaroszek, Natalia Szczepańska, Kacper Kowalski, Wiktor Kopiczyński. Rodzice wyróżnionych uczniów również otrzymali listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz ich nauczyciele. Filip Klarowski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematyki, nauczycielem Filipa jest pani Edyta Rogozińska. Z kolei Michał Szwaracki otrzymał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geografii, nauczycielem Michała jest pani Zyta Wardowska. Nagrodą Dyrektora Szkoły „Najlepszy z najlepszych” wyróżniono uczennicę klasy VIII a Elizę Nowakowską. Absolwentce pamiątkową statuetkę wręczył Dyrektor Zespołu Szkół. Ósmoklasiści złożyli ślubowanie i podziękowali pięknym słowem i kwiatami Dyrektorowi Zespołu Szkół panu Zbigniewowi Domżalskiemu, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renacie Szwarc, wychowawczyniom i nauczycielom. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której  wystąpili uczniowie klas ósmych Podczas gali wszyscy absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia szkoły podstawowej, natomiast świadectwa zostały wręczone w środę 19 czerwca 2019 roku.

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930