ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

19 czerwca 2019 roku na boisku Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radne miejskie – panie: Mirosława Czernysz i Barbara Bober, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska podziękowała uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za całoroczną współpracę. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV – VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkowy list gratulacyjny (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców, Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu oraz wychowawcy. Wśród wyróżnionych byli najlepsi artyści i sportowcy szkoły w roku szkolnym 2018/2019 oraz uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski wręczył statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę otrzymała Pola Seroczyńska, w klasach piątych Marta Kwiatkowska, w klasach szóstych Kornel Seroczyński, a w klasie siódmej Michał Kwiatkowski. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pogratulował rodzicom wymienionych uczniów. Dyrektor pan Zbigniew Domżalski podziękował rodzicom za współpracę w mijającym roku szkolnym, a symboliczną wiązankę kwiatów wręczył Przewodniczącej Rady Rodziców pani Brygidzie Karczyńskiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wszyscy udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, którzy w obecności rodziców, koleżanek i kolegów wręczyli uczniom świadectwa.

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930