ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 czerwca 2019 roku w Tylicach odbyła się Powiatowa Gala Sportu Szkolnego. Podczas gali zawodnicy i trenerzy Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Nagrodę otrzymała reprezentacja dwójek i trójek w minisiatkówce chłopców. Trenerem Mistrzów Województwa w Minisiatkówce Dwójek oraz czwartej drużyny w Województwie w Minisiatkówce Trójek jest pan Maciej Bochenek. W drużynie siatkarzy grają: Jakub Gawiński, Jakub Jaroszewski, Tymoteusz Morenc, Bartosz Malicki, Olaf Hinc, Hubert Jabłoński, Antoni Suchocki, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Juliusz Bucha, Filip Derdulski. Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna piłkarska w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Za pomoc w organizacji zawodów szkolnych pamiątkowymi medalami nagrodzono nauczycieli wychowania fizycznego – pana Krzysztofa Przybysza i pana Macieja Bochenka. W ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych klas I – VIII w roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zdobyła pierwsze miejsce w powiecie. Puchar odebrał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Oprawę muzyczną przygotowała orkiestra z MCK w Nowym Mieście Lubawskim oraz pani Magdalena Domżalska. Podczas gali zaśpiewały podopieczne pani Magdaleny, uczennice Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka: Milena Bartnicka, Otylia Olęcka i Aleksandra Jaroszewska. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom i ich trenerom, życzymy dalszych sukcesów i bicia nowych rekordów.

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930