ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 czerwca 2019 roku odbył się w sali Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim koncert uczniów Szkoły Muzycznej. Gości, uczniów i nauczycieli powitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej pani Iwona Mrozińska. Na scenie wystąpili soliści prezentujący klasy: fortepianu, saksofonu, klarnetu, skrzypiec, wiolonczeli, perkusji, fletu, akordeonu. Wśród wykonawców była również grupa tegorocznych absolwentów. Na zakończenie wystąpił chór „Dolce Coro”. Podczas koncertu zaprezentowali się: Nikodem Golder, Magdalena Rzymek, Olga Jabłońska, Marika Masłowska, Amelia Żurańska, Maja Aranowska, Patrycja Chmielewska, Wiktoria Deredas z klasy fortepianu; Katarzyna Polak, Milena Barańska, Katarzyna Osmańska z klasy wiolonczeli; Julia Kruszewska, Patryk Domżalski, Konrad Pawłowski z klasy saksofonu; Małgorzata Zielińska z klasy akordeonu; Piotr Osmański  z klasy gitary; Amelia Kasprzycka z klasy fletu; Piotr Jarzembek z klasy perkusji; Maja Ossowska z klasy skrzypiec; Wiktoria Modrzewska z klasy klarnetu. Solistom akompaniowała pani Emilia Szcześniewska. Koncert opracował i poprowadził pan Jacek Wróblewski.

 

 WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930