ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 czerwca 2019 roku dzieci grupy 05 „Słoneczka” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim spędzili noc w szkole. Niecodzienne zajęcia przygotowały i przeprowadziły panie: Karolina Żywicka, Martyna Wilczewska i Ewa Banaszewska. Noc w szkole rozpoczęła się o godzinie 18.00. Po zbiórce i przygotowaniu sal dzieci usiadły do poczęstunku. Na stole pojawiły się słodkości i owoce. Następnie dzieci  wzięły udział w zajęciach sportowych przygotowanych przez  wychowawczynie. Po wspólnych zabawach w sali gimnastycznej dzieci złożyły przysięgę, którą przypieczętowały kciukami posmarowanymi pastą do zębów. Maluchy obiecały tego wieczoru i nocy być odpowiedzialnymi, prezentować pogodę ducha, dobry humor i chęć zabawy. Kolejnym punktem była gra w zbijaka, w którą bawił się z dziećmi pan Krzysztof Przybysz. Gdy dzieci wróciły z hali gimnastycznej czekała na nie kolacja przygotowana przez rodziców. O 22.00 rozpoczęły się podchody, których atrybutem były latarki. Dzieci rozwiązywały zaszyfrowane zadania, robiły pajacyki, śpiewały, zjadały cytrynę, musiały stworzyć strój z papieru toaletowego oraz szukały słodyczy. Słodką niespodzianką w postaci lodów przygotowali dla swoich pociech rodzice. Na dobranoc pani Karolina przeczytała dzieciom bajkę o „Czerwonym Kapturku”. Następnego dnia o 7.00 było sprzątanie sal, śniadanie i o godzinie 8.00 dzieci powróciły z rodzicami do domów. W zorganizowaniu przedsięwzięcia nauczycielom pomogli rodzice, bez nich impreza byłaby niemożliwa. Organizatorki „Nocy w szkole” panie: Karolina Żywicka, Martyna Wilczewska, Ewa Banaszewska bardzo dziękują: pani Gabrieli Mączkowskiej, pani Joannie Główczewskiej, pani Kamili Stybowskiej, pani Annie Gulec, pani Kamili Malczuk, pani Leśniewskiej, panu Dawidowi Zawadzkiemu.

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930