ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Wszystkim wiadomo, że  koniec roku to czas na podsumowania. Dlatego też wyjazd do Aquaparku w Pluskach to nagroda dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, którzy uczestniczyli w dwóch, całorocznych szkolnych konkursach z programu wychowawczego z wychowania fizycznego: „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom”.Jednym z konkursów był szkolny ranking  „Super Sportowcy”. Konkurs polegał na tym, że zawodnicy przez cały rok zbierali punkty za uczestnictwo w zawodach sportowych: szkolnych, miejskich, powiatowych wojewódzkich i krajowych. Kolejny turniej to szkolny konkurs „Uczeń fair-play”. Uczniowie na początku roku szkolnego byli zaznajomieni z zasadami konkursu. Następnie  przez cały rok pracowali nad sobą, swoim zachowaniem, aby być fair-play, jednocześnie obserwowali rówieśników, by w konsekwencji wybrać przedstawiciela klasy do szkolnego konkursu. Wyjazd do Plusek odbył się 13 czerwca 2019 roku. Mimo uciążliwych upałów uczniowie mieli również energię, by tańczyć przed zabawą w wodzie. Także tą samą radością i serduchem pełnym wdzięczności organizatorzy przedsięwzięcia panie: Małgorzata Głowacka, Martyna Wilczewska oraz Anna Daniłowicz dziękują Radzie Rodziców, a w szczególności pani Brygidzie Karczyńskiej za zasponsorowanie wycieczki dla 31 uczniów naszej szkoły do Aquaparku.

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930