ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

5 czerwca 2019 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się gala, w której uczestniczyła pani Małgorzata Potomska – nauczyciel matematyki Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Pani Małgorzata Potomska otrzymała z rąk Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki dr hab. Jana Jakóbowskiego Dyplom Uznania za przygotowanie uczniów dwóch laureatów w XVII Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych w kategorii Szkoła Podstawowa. List Gratulacyjny Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty wręczył  wizytator  kuratorium. W uroczystościach wzięła udział Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim pani Renata Szwarc. Warto wspomnieć, że  podopieczni pani Małgorzaty Potomskiej okazali się najlepszymi matematykami w województwie. W klasyfikacji szkół podstawowych zajęli pierwsze miejsce wyprzedzając trzy olsztyńskie szkoły. Średni wynik trzech najlepszych naszych zawodników był najlepszym w ogólnej klasyfikacji. Indywidualnie Michał Kwiatkowski zajął 2 miejsce, Jakub Rutecki 6 miejsce i tym samym zdobyli tytuł laureata, a Artur Zgliczyński otrzymał tytuł finalisty.  

 

WSTECZ

czerwiec 2019
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930