ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

29 maja 2019 roku w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się IX Festiwal Piosenki Religijnej Cantate Deo. Festiwal poprzedziła Msza św. w Bazylice św. Tomasza. Organizatorami Cantate Deo byli: Parafia pod wezwaniem św. Tomasza w Nowym Mieście Lubawskim oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Fijałkowski z klasy II, Aleksandra Kwiatkowska z klasy III, Maja Kowalkowska  z klasy IV, Aleksandra Jaroszewska z klasy V oraz uczennice klasy VI b Otylia Olęcka, Milena Bartnicka i Amelia Żurańska. W festiwalu wzięła także udział uczennica klasy IV a Anastazja Nowicka, która reprezentowała MCK. Do konkursu uczniów przygotowali: pani Magdalena Domżalska i pan Grzegorz Deredas. Opiekę nad uczniami w dniu festiwalu sprawowała pani Hanna Kwiatkowska. Wspaniale zaprezentowali się podczas konkursu nasi uczniowie. W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Kwiatkowska, z kolei Antoni Fijałkowski otrzymał wyróżnienie. W kategorii klas IV – VIII pierwsze miejsce zajęła Amelia Żurańska, a na drugim miejscu uplasowała się Milena Bartnicka. Gratulujemy młodym śpiewakom i ich nauczycielom.

 

WSTECZ

maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031