ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Po niedawnym sukcesie w rozgrywkach siatkarskich „Trójek” chłopców, rozgrywanych na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, w których nasi siatkarze zajęli czwarte miejsce w województwie, przyszedł czas na Finał  Wojewódzki  Szkolnego Związku Sportowego w minisiatkarskich „dwójkach”- najmłodszej kategorii rozgrywek. Finał rozgrywany był 29.05.2019 roku w Bartoszycach. Nasza drużyna rozegrała świetne zawody, wygrała wszystkie swoje mecze w turnieju i pewnie sięgnęła po tytuł Mistrza Województwa. Po zwycięstwach na wszystkich szczeblach eliminacji  jechaliśmy na finał zmotywowani i pełni wiary w zdobycie medalu. Okazało się, że byliśmy nie do pokonania. To dla nas olbrzymi sukces, a złoty medal w finale rozgrywek wojewódzkich przerósł nawet nasze oczekiwania, taki sukces dobrze wróży na przyszłość – skomentował zdobycie mistrzostwa trener Maciej Bochenek. Nasi zawodnicy wygrali pewnie swoją grupę, pokonując bez straty seta po 2:0 SP w Wydminach i SP4 w Ełku. W półfinale pokonali 2:1 ze SP2 w Bartoszycach. W finale ponownie nasi siatkarze spotkali się z drużyną z Wydmin, z którą grali również na turniejach KINDER Sport. Zdecydowanym zwycięstwem 2:0 sportowy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zakończyli udział w zawodach.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce:

  1. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie
  2. SP Wydminy
  3. SP 2 Bartoszyce
  4. SP 7 Węgorzewo
  5. SP Zwierzewo
  6. SP 4 Ełk

W drużynie SP 2 Nowe Miasto Lubawskie zagrali: Paulo Lisowicz – otrzymał tytuł najlepszego zawodnika, Hubert Jabłoński, Jakub Gawiński, Jakub Jaroszewski,  Bartosz Malicki, Tymoteusz Morenc. Trenerem siatkarzy jest pan Maciej Bochenek. Gratulujemy zawodnikom i ich trenerowi, życzymy kolejnych sukcesów.

 

WSTECZ

maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031