ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Wielki sukces odniosła drużyna siatkarzy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Po rozgrywanych przez cały rok szkolny eliminacjach na szczeblu gminy, powiatu, rejonu i regionu podopieczni pana Macieja Bochenka znaleźli się w szóstce najlepszych drużyn województwa i uzyskali awans do finału wojewódzkiego. 23 maja 2019 roku w hali sportowej Zespołu szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Minisiatkówce „Trójki” Chłopców. Po zaciętej i wyrównanej walce nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu, przegrywając mecze z najlepszymi po tie-breaku 1:2. Najlepszymi okazali się zawodnicy z Dywit, drugie miejsce zajęła drużyna z Lechowa, a trzecie z Węgorzewa. Nasza drużyna odniosła ogromny sukces, dotarcie do finału rozgrywek to duży wyczyn, zważywszy na to, że zawodnicy trenują zaledwie dwa lata. Osiągnięty wynik bardzo cieszy zawodników i ich trenera i jest motywacją do dalszej pracy. W drużynie naszych finalistów zagrali: Filip Derdulski, Olaf Hinc, Miłosz Bochenek, Kornel Zbikowski, Juliusz Bucha, Hubert Jabłoński, Paulo Lisowicz, Antoni Suchocki. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i ich trenerowi pani Maciejowi Bochenkowi.

 

WSTECZ

maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031