ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

24 kwietnia 2019 roku odbył się II Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu. Organizatorem konkursu była Szkoła Muzyczna I Stopnia z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, natomiast konkurs odbył się w pomieszczeniach Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Celem konkursu było zainteresowanie przedmiotem oraz podnoszenie umiejętności uczniów a także integracja nauczycieli uczących tego przedmiotu i wymiana doświadczeń. Do rywalizacji przystąpiło 31 uczniów, którzy reprezentowali szkoły muzyczne: z Giżycka, Szczytna, Kowalewa Pomorskiego, Dywit, Iławy, Brodnicy, Ełku, Barczewa, Nowego Miasta Lubawskiego. Uczestnicy podzieleni na dwie grupy (I grupa – kl. III/6 i II/4, II grupa – kl. VI/6 i IV/4) wypełniali test, który zawierał zadania słuchowe i teoretyczne. Przygotowaniem konkursu zajęły się nauczycielki przedmiotów ogólnomuzycznych nowomiejskiej szkoły muzycznej – panie: Joanna Kupis – Werfel oraz Agnieszka Kasprzycka, które były jednocześnie inicjatorkami tego konkursu. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwało jury w składzie: Joanna Kupis – Werfel, Agnieszka Kasprzycka oraz Iwona Mrozińska. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi z każdej grupy otrzymali dyplomy laureata, puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczył Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego – pan Krzysztof Widźgowski.

Lista Laureatów:

I Grupa

I miejsce – Julia Konkol II miejsce – Agata Otręba III miejsce – Magdalena Kowalska

Wyróżnienie I st. – Jakub Maśliński Wyróżnienie II st. – Antonina Bartnicka

II Grupa

I miejsce – Gabriela Karwowska II miejsce – Zofia Kołbyto III miejsce – Oliwia Kijewicz

Wyróżnienie – Tymoteusz Grzybiński

 

WSTECZ

kwiecień 2019
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930