ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

1 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia. Popisy muzyczne skierowane były do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Uczniów powitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Iwona Mrozińska. Zapoznała widzów z działalnością szkoły i zachęciła do nauki w niej. Koncert poprowadziła pani Małgorzata Bigorajska, nauczyciel gitary. Występy uczniów rozpoczął Piosenką gondoliera na gitarze Bartek Nowak. W wykonaniu Mai Ossowskiej wysłuchaliśmy Concertino G-dur op. 12 cz. 1. Młodej skrzypaczce akompaniowała pani Maria Artiemiew. Pani Maria towarzyszyła także Anastazji Nowickiej, która wykonała na wiolonczeli utwór Dawno temu. Następnie zgromadzona w hali publiczność wysłuchała utworu Kot i mysz etiuda a-moll na fortepian w wykonaniu Magdy Rzymek. Walczyk Agnieszki na akordeon zaprezentowała Małgosia Zielińska. Pan Jacek Wróblewski akompaniował Maciejowi Lange, który zagrał na klarnecie Miniaturę. Fly me to the moon na saksofon usłyszeliśmy w wykonaniu Patryka Domżalskiego. Oskar Talkowski i Marta Wiśniewska zagrali na trąbkach utwór Trzy kurki. Amelia Kasprzycka, Adrianna Pasińska i Zofia Wandzlewicz zaprezentowały melodię z filmu Harry Potter. Dziewczynki zagrały na fletach. Mocne uderzenia wykonał na werblach Beniamin Łątkowski. Koncert zakończyła Amelia Żurańska, która zagrała na fortepianie Walca a-moll F. Chopina.

 

WSTECZ

kwiecień 2019
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930