ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim powitali wiosnę. Reprezentacje klas czwartych, piątych i szóstych spotkały się w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie odbyły się rozgrywki sportowe. Sześcioosobowe drużyny miały do pokonania na czas tor zwinnościowy – wyścigi rzędów. Odbyły się także biegi sztafetowe. W klasach czwartych zwycięzcą została reprezentacja klasy IV b, w klasach piątych drużyna klasy V c, a w klasach szóstych team klasy VI b. Tego dnia cała społeczność uczniowska klas IV – VIII spotkała się w hali sportowej. Przed komisją konkursową zaprezentowały się „Panie Wiosny”. Jury oceniało strój Wiosny pod kątem ekologicznym oraz wkład pracy, estetykę i ogólne wrażenie. Za najpiękniejszą komisja uznała Wiosnę z klasy IV a, drugie miejsce przyznano Wiośnie z klasy VI a, a trzecie Wiośnie z klasy VI c. Pozostałe Wiosny uplasowały się na czwartym miejscu. Laureaci tego konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, słodycze dla wszystkich uczniów z klasy oraz dyplomy.

 

WSTECZ

marzec 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031