ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 marca 2019 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się kolejna edycja konkursu „Mam talent”. Był on adresowany do uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście. Uczniowie mieli wspaniałą okazję do zaprezentowania przed koleżankami i kolegami swoich zdolności, umiejętności, talentów. Zgromadzona w sali publiczność uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu. Śpiew, taniec, gra na instrumentach, układanie kostki Rubika to niektóre z talentów, jakie zaprezentowali nasi uczniowie. Umiejętności uczestników konkursu oceniała komisja w składzie: pani Małgorzata Fijałkowska, pani Katarzyna Gross-Nowińska i pani Sylwia Cieszyńska. Pierwsze miejsce w „Mam talent” zajął uczeń klasy VIII b Kacper Kowalski, na drugim miejscu uplasowali  się: zespół „Pomponiaki” z klasy III a  oraz  Dawid Markuszewski z klasy V a, uczennica klasy III a Aleksandra Kwiatkowska i Lena Grabowska z klasy IV c zajęły trzecie miejsce. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni przez Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego 21 marca 2019 roku podczas apelu podsumowującego pierwszy dzień wiosny.

 

WSTECZ

marzec 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031