ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

28 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel dla uczniów klas I – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Pani Alina Bączek podsumowała konkurs na najpiękniejszą laurkę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Alicja Józefowicz z klasy III a, na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Cybulska z klasy III a, a trzecie miejsce zajęła Alicja Zawadzka z klasy I b. Nagrodzono także uczestników szkolnego balu karnawałowego. Miano królowej balu otrzymała Magdalena Wadowiec, królem został Michał Lendzion. Nagrody za piękne stroje i wspaniałą zabawę wręczono Jakubowi Godlewskiemu i Weronice Osickiej. Przedstawicielom klas I – III opiekunki Samorządu Uczniowskiego – panie: Katarzyna Gross-Nowińska i Małgorzata Fijałkowska wręczyły słodki upominek dla wszystkich uczniów z poszczególnych klas. W kategorii klas IV – VI za piękne  stroje i frekwencję wyróżniono słodyczami klasy: VI b i V c. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego poinformowali społeczność uczniowską o najbliższych działaniach. W szkole do 7 marca trwa akcja „Daj złociaka na zwierzaka” oraz zaplanowano konkurs „Mam talent”. Pani Małgorzata Potomska zaprezentowała laureatów Olimpusa z matematyki. Zostali nimi Maciej Jeda z klasy VI b oraz Michał Kwiatkowski z klasy VII a, obaj uczniowie uplasowali się na XV miejscu w swoich kategoriach. Najwyższe miejsca w kategorii klas czwartych zajęli uczniowie klasy IV a: Hubert Zapałowski, Antonio Przeradzki i Pola Seroczyńska. W kategorii klas piątych najlepszymi matematykami zostali: Dawid Markuszewski, Maja Lewandowska i Paweł Ługiewicz. W kategorii klas szóstych drugie miejsce zajął Kornel Seroczyński, a trzecie Amelia Wysocka. Wszyscy uczniowie z „szczęśliwym numerkiem”, a 28 lutego świętował numer 22, z okazji tłustego czwartku otrzymali słodkie niespodzianki – pączki. Pączkami nagrodzono także panie nauczycielki, które przebrały się z okazji balu karnawałowego. 

 

WSTECZ

luty 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728