ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

18 stycznia 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert kolęd i pastorałek. Impreza, którą przygotowały panie: Sylwia Cieszyńska, Magdalena Domżalska, Anna Pestka-Górska, Maria Szymankiewicz, Jolanta Wachowska, Zofia Kasprowicz, Izabela Kamińska oraz Kinga Banach-Pawlicka, Małgorzata Fijałkowska była do gości naszej szkoły.Koncertu wysłuchali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Nowym Mieście Lubawskim oraz rodzice i dziadkowie młodych artystów. Koncert poprowadzili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Katarzyna Szymankiewicz, Martyna Sargalska i Kornel Seroczyński. Kolędy i pastorałki zaśpiewali: Aleksandra Jaroszewska, Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Kornel Zbikowski, Juliusz Bucha, Patryk Domżalski, Dawid Markuszewski z zespołu „Fart”. Przed publicznością zaprezentowali się soliści: Pola Seroczyńska, Anastazja Nowicka, Jakub Jaroszewski, Antonina Skóra, Antoni Fijałkowski, Aleksandra Jaroszewska, Antoni Suchocki, Aleksandra Kwiatkowska, Milena Bartnicka, Otylia Olęcka, Maja Machulska, Maja Kowalkowska. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowała grupa taneczna z klasy pierwszej oraz grupy przedszkolne: „Krasnoludki” i „Gumisie”. Podopieczni WTZ podarowali młodym artystom ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka własnoręcznie zrobione upominki w postaci plecionych serc. Z kolei grupy przedszkolne otrzymały pamiątki do udekorowania swoich sal. Soliści i zespoły wzruszyły gości i dostarczyły im wiele niezapomnianych wrażeń oraz radości.

 

WSTECZ

styczeń 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031