ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 stycznia 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert kolęd i pastorałek. Społeczność uczniowską zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, z-ca Dyrektora Kuratorium Oświaty w Elblągu pani Joanna Poźnikiewicz, wizytator Kuratorium Oświaty w Elblągu pani Danuta Ustianowska, dyrektorzy szkół powiatu nowomiejskiego, radni miejscy: pani Barbara Bober i pan Mirosław Urbanowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Przybyłych gości powitała pani Małgorzata Fijałkowska. Dekoracje opracowały i przygotowały panie: Anna Pestka-Górska i Magdalena Domżalska. Koncert poprowadzili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Katarzyna Szymankiewicz, Martyna Sargalska i Kornel Seroczyński. Część artystyczną przygotowały panie: Sylwia Cieszyńska, Magdalena Domżalska, Maria Szymankiewicz, Jolanta Wachowska, Zofia Kasprowicz, Izabela Kamińska oraz Kinga Banach-Pawlicka. Kolędy i pastorałki usłyszeliśmy w wykonaniu zespołu „Fart” w składzie: Aleksandra Jaroszewska, Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Kornel Zbikowski, Juliusz Bucha, Patryk Domżalski, Dawid Markuszewski. Przed publicznością zaprezentowali się soliści: Pola Seroczyńska, Anastazja Nowicka, Jakub Jaroszewski, Antonina Skóra, Antoni Fijałkowski, Aleksandra Jaroszewska, Antoni Suchocki, Aleksandra Kwiatkowska, Milena Bartnicka, Otylia Olęcka, Maja Machulska, Maja Kowalkowska. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowała grupa taneczna z klasy pierwszej oraz grupy przedszkolne: „Krasnoludki” i „Gumisie”.

 

WSTECZ

styczeń 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031