ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W V Ogólnopolskim Festiwalu „Niebieskim światłem oświeceni” w Lubawie wzięli udział uczniowie z Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Tworzenie warunków do rozwoju twórczości muzycznej; konfrontacje wokalistów w oparciu o repertuar piosenek świątecznych, kolęd i pastorałek; wymiana doświadczeń młodych wokalistów; promocja działalności instruktorów, nauczycieli zajmujących się formami wokalnymi to główne zadania, jakie postawili przed sobą i wykonawcami organizatorzy konkursu. Uczestników festiwalu, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie oceniało profesjonalne jury. Komisja konkursowa przed podjęciem ostatecznego werdyktu oceniała: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, wykonanie i interpretację, osobowość artystyczną oraz ogólne wrażenie artystyczne. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie: Aleksandra Kwiatkowska oraz Antoni Fijałkowski, którzy wystąpili w kategorii klasy 0 – III. W „Niebieskim światłem oświeceni” Aleksandra Kwiatkowska zajęła drugie miejsce. Młodych wokalistów przygotowała pani Magdalena Domżalska. Gratulujemy!

 

WSTECZ

styczeń 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031