ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

19 grudnia 2018 roku młodzi aktorzy i soliści Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wystąpili ze świątecznym przedstawieniem w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Galę zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, radni miejscy – pani Barbara Bober, panowie: Adam Kłosowski, Mieczysław Kubacki, Jan Obuchowski, Daniel Smukała, Mirosław Urbanowski. Obecne były: pani Brygida Karczyńska – Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka oraz pani Elwira Łątkowska – Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia. Uroczystość poprowadziła pani Małgorzata Fijałkowska. Spektakl obejrzeli zaproszeni goście, emeryci, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Przed zgromadzoną publicznością wystąpiła grupa teatralna „Krople” z „Opowieścią wigilijną”. Przedstawienie wraz z członkami koła teatralnego przygotowała pani Katarzyna Gross-Nowińska. Widzowie obejrzeli taniec aniołów w wykonaniu uczennic klasy I a. Dziewczynki przygotowała pani Zofia Kasprowicz. Zgromadzona w sali publiczność wysłuchała kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu „Fart” oraz solistów: Aleksandry Kwiatkowskiej, Antoniego Fijałkowskiego, Mileny Bartnickiej, Otylii Olęckiej, Amelii Żurawskiej, Poli Seroczyńskiej i Aleksandry Jaroszewskiej. Solistów i zespół przygotowała pani Magdalena Domżalska. Na zakończenie w tańcu mikołajkowym zaprezentowały się dzieci z grupy przedszkolnej „Krasnoludki”. Przedszkolaki do występu przygotowały panie: Maria Szymankiewicz i Jolanta Wachowska. Po części artystycznej głos zabrali i stroiki świąteczne na ręce Dyrektora Zespołu Szkół przekazali Wiceburmistrz Nowego Miasta pan Krzysztof Widźgowski i Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Pan Mirosław Urbanowski pogratulował sportowcom i nauczycielom zajęcia piątego miejsca w wojewódzkim rankingu SZS oraz podziękował solistom i pani Magdalenie Domżalskiej za uświetnienie X Gali Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS. Głos zagrał także Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, który udzielił zgromadzonym w hali sportowej Błogosławieństwa. Na zakończenie spotkania z życzeniami świąteczno-noworocznymi wystąpił Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Uczniowie wręczyli gościom  świąteczne stroiki oraz życzenia. 

 

WSTECZ

grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31