ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wystąpili ze świątecznym przedstawieniem w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Spektakl był adresowany do studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Mieście Lubawskim. Przed seniorami wystąpiła grupa teatralna „Krople” z „Opowieścią wigilijną”. Przedstawienie wraz z członkami koła teatralnego przygotowała pani Katarzyna Gross-Nowińska. Studenci UTW obejrzeli taniec aniołów w wykonaniu uczennic klasy I a. Dziewczynki przygotowała pani Zofia Kasprowicz. Zgromadzona w sali publiczność wysłuchała kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu „Fart” oraz solistów: Aleksandry Kwiatkowskiej, Antoniego Fijałkowskiego, Mileny Bartnickiej, Otylii Olęckiej i Aleksandry Jaroszewskiej. Solistów i zespół przygotowała pani Magdalena Domżalska. Na zakończenie w tańcu mikołajkowym zaprezentowały się dzieci z grupy przedszkolnej „Krasnoludki”. Przedszkolaki do występu przygotowały panie: Maria Szymankiewicz i Jolanta Wachowska. Młodym artystom podziękowały panie: Elżbieta Grzonkowska i Maria Obuchowska. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki.

 

WSTECZ

grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31