ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 17 grudnia 2018 roku w świetlicy Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się coroczny koncert wigilijny Szkoły Muzycznej. Publiczność dopisała i wypełniła salę do ostatniego miejsca. Wykonawcami koncertu, złożonego z kolęd i pastorałek byli uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej. Publiczność wysłuchała wielu ciekawych opracowań solowych i instrumentalnych przepięknych polskich kolęd i innych utworów o tematyce świątecznej i bożonarodzeniowej. Na scenie zaprezentowały się wszystkie klasy instrumentów – fortepianu, gitary, trąbki, sakshornu, skrzypiec, wiolonczeli, akordeonu, saksofonu, klarnetu i perkusji. Nie zabrakło również układu przestrzenno – ruchowego klasy rytmiki. Cały koncert poprowadził i słowem pięknym opatrzył pan Michał Sasinowski. Na koniec w radosny, świąteczny nastrój wprowadził wszystkich szkolny zespół instrumentalny melodią z repertuaru Jose Feliciano „Feliz Navidad”. Po koncercie wicedyrektor pani Iwona Mrozińska złożyła wszystkim zebranym życzenia spokojnych i radosnych Świąt z graną w tle kolędą. Spotkanie zakończyło się przybyciem Świętego Mikołaja z prezentami dla uczniów Szkoły Muzycznej oraz wspólnym poczęstunkiem dla wszystkich gości. Radość uczniom dzięki współpracy z Mikołajem sprawiła Rada Rodziców Szkoły Muzycznej.

 

WSTECZ

grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31