ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W dniu 9 grudnia 2018 roku w halach kętrzyńskiego MOSiR-u i jednej z kętrzyńskich szkół podstawowych odbyły się wojewódzkie rozgrywki w minisiatkowe pod nazwą Kinder + Sport. Cykliczne turnieje organizowane przez Warmińsko Mazurski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej są skierowane do szkół i klubów z całego województwa. Był to pierwszy z pięciu zaplanowanych  w tym sezonie, a dla naszych drużyn pierwszy tak poważny turniej siatkówki. Do rywalizacji siatkarskich „Dwójek” zgłosiły się 22 drużyny z całego województwa. Nasza drużyna w tych rozgrywkach zajęła wysokie czwarte miejsce. Do turnieju siatkarskich „Trójek” zgłosiło się 16 reprezentacji z klubów i szkół. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła w tej kategorii szóste miejsce. Do turnieju finałowego, który odbędzie się w maju 2019 roku awansuje po osiem drużyn w każdej kategorii. W drużynie „Trójek” naszą szkołę reprezentowali: Filip Derdulski, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Olaf Hinc. W kategorii „Dwójek”  w naszej drużynie zagrali: Paulo Lisowicz, Hubert Jabłoński, Jakub Gawiński. Kolejne turnieje odbędą się w nowym roku w Olecku, Giżycku, Ełku i Elblągu. Mamy nadzieję podtrzymać dobrą passę i utrzymać wysokie lokaty, dające prawo do udziału w turnieju finałowym. Trenerem i opiekunem naszych siatkarzy jest pan Maciej Bochenek. Gratulujemy młodym siatkarzom i panu Maciejowi.

 

WSTECZ

grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31