ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Jak co roku 26 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim z misiami małymi, większymi i ogromnymi. Grupa „Krasnoludki” pod kierunkiem pań: Marii Szymankiewicz i Jolanty Wachowskiej przygotowała przedstawienie „Mój miś”. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i pląsy, które wyrażały ich miłość do misiów. Przedstawienie zakończyła piosenka o misiu, którą zaśpiewała pani Małgorzata Prokop. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski wręczył przedszkolakom bułeczki i miód, które ufundowała Rada Rodziców. Po słodkim poczęstunku maluchy udały się na spacer – oczywiście ze swoimi misiami. Misie – przytulanki towarzyszyły dzieciom także podczas odpoczynku. Tego dnia przedszkolaki słuchały i oglądały bajek o misiach oraz wykonywały ich podobizny różnymi technikami plastycznymi. Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie dzieci otrzymały medale, które dla nich wykonała pani Małgorzata Kozłowska. Wielką atrakcją dla dzieci były śpiewy i pląsy z Kubusiem Puchatkiem, Kłapouchym i Tygryskiem. Za wspomniane bajkowe postacie przebrały się panie przedszkolanki.

 

WSTECZ

listopad 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930