ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

10 października na kompleksie sportowym Orlik przy Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Szkolna Liga Piłki Nożnej klas V. Mecze trwały 10 minut i rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią głównym był Maciej Malicki. Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała drużyna klasy V a, która wystąpiła w składzie: Olaf Hinc, Juliusz Bucha, Igor Kalinowski, Antoni Suchocki, Filip Derdulski i Kornel Zbikowski. Natomiast 17 października w ramach szkolnej ligi Piłki Nożnej rywalizowali uczniowie klas szóstych. Sędzią był Nikodem Jaskulski. W kategorii klas szóstych zwyciężyła drużyna klasy VI b, która otrzymała Puchar Dyrektora. W teamie klasy VI b zagrali: Maciej Malicki, Kornel Seroczyński, Dominik raszkowski, Kamil Mączkowski, Dawid Mączkowski i Mikołaj Lewandowski. Również tego dnia na kompleksie Orlik rywalizowali w ramach Ligi Piłki Nożnej zespoły z klas siódmej i ósmych. W kategorii klas ósmych najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy VIII b. Piłkarze zagrali w składzie: Michał Podborowski, Bartosz Podborowski, Emil Wierzbicki, Patryk Gozdowski, Daniel Szczepański, Nikodem Jaroszek, Daniel Wiedwald.  Pierwsze miejsce zajęła również drużyna klasy siódmej. W teamie wystąpili: Oliwia Osicka, Wojciech Lendzion, Aleksander Wiśniewski, Michał Kwiatkowski, Jakub Rutecki, Kamil Otremba i Igor Godziński. Szkolna Liga Piłki Nożnej klas ósmych i siódmych jest działaniem w ramach programu „Wychowanie fizyczne przez kulturę ku wartościom”.

 

WSTECZ

październik 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031