ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 października 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Poprzedziły ją spotkania uczniów z wychowawcami. Galę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Ksiądz Kanonik Władysław Ostrowski, radni miejscy – pani Mirosława Czernysz, panowie: Kazimierz Zgliczyński i Andrzej Nadolski, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Brygida Karczyńska oraz Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Iwona Zielińska. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emeryci oraz uczniowie. Uroczysty apel poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Akademię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski. W swoim okolicznościowym przemówieniu podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za dotychczasową pracę oraz przekazał życzenia. Pan Dyrektor podziękował za pomoc i współpracę Burmistrzowi i Radzie Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim. Następnie gospodarz placówki wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli: Burmistrz Miasta pan Józef Blank, Przewodniczące Rady Rodziców panie: Brygida Karczyńska i Iwona Zielińska, Ksiądz Kanonik Władysław Ostrowski oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, w której wystąpili uczniowie klas: IV b i V c oraz soliści i zespół „Fart”. Maja Aranowska wykonała dwa utwory na keyboardzie, a piosenki usłyszeliśmy w wykonaniu: Mileny Bartnickiej, Otylii Olęckiej, Kornela Seroczyńskiego, Aleksandry Jaroszewskiej, Mai Kowalkowskiej, Kornela Zbikowskiego, Patryka Domżalskiego, Mariki Masłowskiej, Juliana Buchy, Dawida Markuszewskiego i Poli Seroczyńskiej. Uczniów przygotowały panie: Magdalena Domżalska, Dorota Zawadzka i Barbara Milewska.

 

WSTECZ

październik 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031