ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Obchody odbyły się w ramach konkursu organizowanego przez sieć sklepów Biedronka oraz w ramach kampanii „Gang Słodziaków”. Uczniowie poznali zawód leśniczego, ponieważ gościem była pani Anna Barska, która wykonuje ten piękny zawód. Pani Anna przeczytała dzieciom opowiadania z książki „Gang Słodziaków” oraz przybliżyła uczniom zawód leśniczego. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie, które było adaptację opowiadania z książki o Słodziakach. Przed młodą publiczności wystąpili ich nauczyciele. Po przedstawieniu wręczono Nagrody Dyrektora Szkoły za najlepsze prace plastyczne. Pierwsze miejsce zajęła Antosia Kędziorska z klasy I b, drugie miejsce zdobyła Amelia Stubecka z klasy II b, a na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Kwiatkowska z klasy III a. Wyróżnienia otrzymały: Julia Leyk z klasy I a , Antonina Skóra z klasy II a i Alicja Józefowicz z klasy III a. Gratulujemy.

 

WSTECZ

październik 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031