ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

3 września 2018 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w nowomiejskiej Szkole Muzycznej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Proboszcz Parafii Św. Tomasza w Nowym Mieście Lubawskim  Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, radni miejscy: pan Zbigniew Ewertowski – Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki, pani Mirosława Czernysz oraz pan Wojciech Kłosowski. Zgromadzonych w hali sportowej Zespołu Szkół gości przywitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej pani Iwona Mrozińska. Serdeczne słowa powitania pani wicedyrektor skierowała do nauczycieli, uczniów i rodziców. W roku szkolnym 2018/2019 w szkole muzycznej pracę rozpoczyna troje nowych nauczycieli: pani Monika Kopaczewska w klasie fortepianu, pan Joachim Oller w klasie skrzypiec i pan Nikodem Wojtkiewicz w klasie perkusji. Obecnie kadra szkoły liczy 16 nauczycieli, a nowy rok szkolny rozpoczęło 102 uczniów. Do zgromadzonych zwrócił się Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski życzył uczniom i nauczycielom sukcesów, zadowolenia i satysfakcji z pracy. Podziękowanie za udany rok współpracy złożył Dyrektor Zespołu Szkół Radzie Rodziców i przekazał na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców pani Elwiry Łątkowskiej wiązankę kwiatów. Słowo do zebranych skierował również Burmistrz Miasta pan Józef Blank, dziękował za dotychczasowe wyniki i życzył następnych sukcesów i zadowolenia z pracy uczniom oraz nauczycielom. Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski udzielił wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa. Jednocześnie zachęcił społeczność szkolna do dalszej współpracy oraz organizowania koncertów i występów w Bazylice.

 

WSTECZ

wrzesień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930