ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

22 czerwca 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.Galę zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski,   radni miejscy: pani Mirosława Czernysz oraz panowie Kazimierz Zgliczyński i Zbigniew Ewertowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za całoroczną współpracę. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV i VI. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”).  Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców, Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, radni miejscy oraz wychowawcy. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski wręczył statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę otrzymali Juliusz Bucha, Marta Kwiatkowska, Julia Zachwieja. W klasach piątych statuetkę przyznano Kornelowi Seroczyńskiemu, w klasach szóstych Jakubowi Ruteckiemu, a w klasach siódmych Elizie Nowakowskiej i Michałowi Szwarackiemu. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

« z 2 »

WSTECZ

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930