ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

21 czerwca 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej odbył się apel dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski podsumował projekty, przedsięwzięcia i przedstawił sukcesy i osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Pani Magdalena Grabowska wręczyła uczniom, którzy uczestniczyli w projekcie „Badacz wody 2017/2018” dyplomy. Maciej Malicki i Marcin Machajski otrzymali dyplomy „Fundacji GAP Polska”. Dyplomy za udział w przedsięwzięciu „Badacz wody” otrzymali: Łukasz Barski, Kornel Seroczyński, Milena Bartnicka, Oliwia Olęcka, Lucjan Tessmer, Amelia Żurańska, Mikołaj Lewandowski, Jakub Patalon, Beniamin Łątkowski, Olga Grabowska, Amelia Kasprzycka, Joanna Witkowska, Oliwia Osmańska, Adrianna Pasińska, Wiktoria Langa, Filip Florenc, Dobrawa Chorzelewska, Wiktoria Trzaskawka, Klaudia Suchocka. Następnie pan Andrzej Domżalski podsumował akcję zbiórki baterii. Nasz szkoła zebrała w roku szkolnym 90 kg baterii. Najlepszym zbieraczem został uczeń klasy I b Alan Niedźwiedziński, który zebrał 47 kg baterii. Dzięki temu klasa Alana zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji klas. Na drugim miejscu była klasa V b – 8,5 kg, a trzecie miejsce zajęła klasa VII b – 8 kg. Pani Małgorzata Fijałkowska podsumowała Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego „Olimpus”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy. Uczeń klasy V b Marcin Machajski zajął drugie miejsce w Konkursie Języka Angielskiego i został laureatem. Chłopiec i jego nauczyciel przedmiotu pani Małgorzata Fijałkowska otrzymali dyplomy. Pani Małgorzata Potomska podsumowała konkurs matematyczny. W kategorii klas czwartych na pierwszym miejscu uplasowała się Julia Zachwieją, drugie miejsce zdobyła Maja Lewandowska, a trzecie miejsce zajęła Oliwia Gurska. W kategorii klas piątych pierwsze miejsce zajął Mikołaj Milkowski, drugi był Kornel Seroczyński, a trzecie miejsce zajął Maciej Jeda. Najlepszą matematyczką wśród uczniów klas szóstych została Wiktoria Langa, drugie miejsce zajął Beniamin Łątkowski, a na trzecim miejscu uplasowała się Dobrawa Chorzelewska. Filip Klarowski został Mistrzem Matematyki w klasach siódmych, na drugim miejscu był Michał Szwaracki, a trzecie miejsce zajęła Natalia Szczepańska. Zdobywcy pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach otrzymali statuetki „Matematyczna sowa”. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” wyróżnienie otrzymali: Małgorzata Zielińska w kategorii klas drugich, w kategorii klas piątych Kornel Seroczyński, w kategorii Beniamin, klasy szóste Michał Kwiatkowski, a w kategorii klasy VII, kadet Karolina Wrzosek. Pani Hanna Kwiatkowska nagrodziła Martynę Rzemińską, która zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na zakończenie lub napisanie książki. Pani Sylwia Cieszyńska wyróżniła laureatkę konkursu recytatorskiego „Ojczyzna słowem malowana”. Komenda Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim nagrodziła laureatkę konkursu plastycznego Polę Seroczyńską. Nagrodzeni zostali Finaliści Konkursów Przedmiotowych i ich nauczyciele. Konkursy organizował Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty. Laureatem konkursu matematycznego został Filip Klarowski, nauczycielem chłopca jest pani Edyta Rogozińska. Laureatem konkursu języka angielskiego został Marcin Machajski. Nauczycielem Marcina jest pani Małgorzata Fijałkowska. Pani Anna Daniłowicz wręczyła statuetkę „Fair Play”, którą zasponsorowała Rada Rodziców. Uczniem „Fair Play” Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w roku szkolnym 2017/2018 został Maciej Malicki. Pan Dyrektor wręczył również medale uczniom, którzy nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej czyli mieli 100% frekwencję. Pamiątkowe dyplomy – statuetki otrzymali najlepsi sportowcy szkoły. Apel zakończyło wręczenie przez Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pana Zbigniewa Domżalskiego „Nagród Specjalnych Dyrektora Szkoły”. Za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie, zawodach, konkursach, wybitne osiągnięcia, wzorową postawę, nienaganne zachowanie grupa najlepszych uczniów otrzymała pamiątkowe, imienne medale.

 

WSTECZ

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930