ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Grupa przedszkolna „Krasnoludki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wraz z panią Marią Szymankiewicz udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie z panią Anetą Rogowską było kontynuacją akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Pani Aneta przygotowała dla maluchów wystawę książek o dzikich zwierzętach. Dzieci z ogromnych zainteresowaniem oglądały obrazki. Wystawa stanowiła doskonałe dopełnienie zajęć „Coś się skrada, coś szeleści, dżungla sto tajemnic mieści”, które przedszkolaki realizowały ze swoimi paniami. Pani Aneta przeczytała dzieciom wiersz Juliana Tuwima „Słoń trąbalski”. Przedszkolaki miały okazję przytulić maskotkę słonia, wykonywały również papierowe słonie, kolorowały je lub bawiły się w kąciku dla dzieci, który znajduje się w bibliotece. Czas minął bardzo szybko, dzieci z wizyty były bardzo zadowolone i obiecały, że wkrótce wrócą z rodzicami, aby zapisać się i zostać czytelnikiem biblioteki.

 

WSTECZ

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930