ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Grupa przedszkolna „Krasnoludki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wraz ze swoimi paniami: Marią Szymankiewicz i Jolantą Wachowską gościła panią Magdalenę Domżalska – mamę Zosi, która jest nauczycielem muzyki i plastyki z uzdolnionymi muzycznie uczniami. Pani Magda przyszła na spotkanie ze swoimi. Zespół „Fart” w składzie: Patryk Domżalski, Marika Masłowska, Kornel Zbikowski, Aleksandra Jaroszewska, Juliusz Bucha, Antoni Suchocki zaprezentowali dzieciom piosenki: „Witajcie w naszej bajce”, „Nie bójcie się chcieć”. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach. Dawid Markuszewski zagrał na trąbce, Amelia Kasprzycka na flecie, Patryk Domżalski i Laura Ujazdowska na saksofonie, Maria Jankowska na klarnecie. „Krasnoludki” mogły obejrzeć instrumenty z bliska. Potem starsi koledzy śpiewali piosenki, a maluchy akompaniowały na instrumentach perkusyjnych. Milena Bartnicka, Lena Rybicka, Otylia Olęcka, Paulina Skronik, Klaudia Suchocka zaprezentowały taniec z pomponami. Przedszkolaki chętnie tańczyły razem z nimi.  Dzieci wzbogaciły się o kolejne wrażenia. Były pełne podziwu dla starszych koleżanek i kolegów.

 

WSTECZ

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930