ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

4 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim obchodzili Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wolny od zajęć dydaktycznych dzień rozpoczął apel, który odbył się w hali sportowej szkoły. Podczas apelu koordynatorki szkolnej zbiórki makulatury panie: Magdalena Grabowska i Małgorzata Kozłowska podsumowały akcję „Zbieraj makulaturę, oszczędzaj naturę” i ogłosiły jej laureatów. Wszystkie klasy uczestniczące w przedsięwzięciu otrzymały dyplomy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, które ufundował Dyrektor Zespołu Szkół. Pierwsze miejsce w konkursie i czek w wysokości 1200 złotych zdobyli uczniowie klasy I a, drugie miejsce i 500 złotych wywalczyli uczniowie klasy V a, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy VII a, którzy otrzymali 300 złotych. Symboliczne czeki wręczył osobiście Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Otrzymane przez klasy pieniądze zostaną przeznaczone na organizację wycieczek klasowych. Kolejnym punktem programu była rywalizacja sztafet na kompleksie sportowym Orlik 2012. W tej konkurencji zwyciężyła sztafeta klasy VII b, która równocześnie wywalczyła Puchar Dyrektora Szkoły. Z kolei w hali sportowej szkoły odbyły się turnieje sportowe dla uczniów klas młodszych, a po nich rywalizowali w mini turnieju piłki ręcznej uczniowie klas starszych. Rywalizację wygrała drużyna klasy VI a, która otrzymała Puchar Przechodni. Wszyscy uczniowie otrzymali od Rady Rodziców słodki poczęstunek dla ochłody, czyli lody.

 

WSTECZ

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930