ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach Nowomiejskich Dni Rodziny 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs „Kocham Cię, mamo, kocham, Cię, tato”. Konkurs, który był skierowany do dzieci z grup przedszkolnych, zorganizowały i poprowadziły panie: Małgorzata Kozłowska i Karolina Żywicka. W konkursie wzięło udział szesnaścioro przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Zadaniem dzieci było przygotowanie pod czujnym okiem rodziców i wychowawczyń piosenek o mamie, tacie lub rodzinie. Z grupy „Krasnale” wystąpiły: Maja Splitt, Zofia Ługiewicz, Maja Bulińska, a grupę „Słoneczka” reprezentowały: Aleksandra Kozłowska, Marysia Grzymowicz, Jagoda Drumińska, Aleksandra Flaszyńska, przedstawicielami grupy „Gumisie” były: Zofia Sawicka, Julia Woszczak i Marianna Szkutnik, z grupy „Motylki” wystąpili: Jakub Krystochowicz, Liliana Połomska, Laura Ławicka, a najstarszą grupę przedszkolna reprezentowali: Szymon Bartnicki, Maja Machulska oraz Julia Mguyen Duc. Popisy wokalne dzieci wysłuchały wszystkie przedszkolaki, które nagradzały występy gromkimi brawami. Na zakończenie konkursu każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę rzeczową.

 

WSTECZ

maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031