ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 maja 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim. Wizyta była związana z realizacją projektu unijnego Wiedza Otwarta dla Wszystkich. Do biblioteki udali się uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających z matematyki wraz ze swoimi nauczycielami, paniami: Renatą Szwarc, Małgorzatą Potomską i Edytą Rogozińską. Młodzi matematycy uczestniczyli w interesującej lekcji o niezwykłej Polce – Marii Skłodowskiej – Curie. Uczona dla uczestników zajęć rozwijających z matematyki to wzór do naśladowania, osiągania nawet niemożliwych celów poprzez własna pracę i zaangażowanie. Lekcję, która była bardzo interesująca, atrakcyjna i efektywna, przygotowała i poprowadziła pani Aneta Rogowska. Uczniowie nie tylko poszerzyli wiedzę o najwybitniejszej uczonej, ale w sposób modelowy poznali prawo rozpadu promieniotwórczego pierwiastków. Należy podkreślić, iż uczestnicy zajęć pracowali z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem, a poprawnie wypełnione karty pracy świadczą o posiadaniu przez nich dużej wiedzy.

 

WSTECZ

maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031