ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z okazji Nowomiejskich Dni Rodziny w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny 16 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs plastyczny „Zabawy z rodzeństwem”. Był on skierowany do przedszkolaków i ich rodzeństwa. Zabawę przygotowały i poprowadziły panie: Izabela Kamińska i Maria Szymankiewicz. W konkursie uczestniczyło trzynaście dwu i trzyosobowych zespołów. Prace plastyczne kredkami i farbami wykonywali: Maja i Jakub Ryczkowscy, Michalina i Aleksandra Jaroszewskie, Kalina i Jagoda Drumińskie, Ignacy i Kajetan Gruszczyńscy, Hubert i Filip Paczkowscy, Natalia Kwiatkowska i Szymon Lewandowski, Zofia i Patryk Domżalscy, Antonina, Marta i Aleksander Wiśniewscy, Kornel, Wiktoria i Paulina Wiśniewscy, Aleksandra i Klaudia Flaszyńskie, Karolina i Kornelia Krężel, Lucyna i Stanisław Jankowscy, Maria i Aleksandra Różyńskie. Wszystkie prace charakteryzowały estetyka i staranność. Uczestnicy „Zabaw z rodzeństwem” otrzymali dyplomy i nagrody w postaci gier planszowych. Otrzymane nagrody na pewno przyczynią się do wspólnej nauki, zabawy i miłego spędzania czasu w gronie rodzeństwa i całej rodziny.

 

WSTECZ

maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031