ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Jak w latach poprzednich uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Gorączka Złota”. W tym roku zebraliśmy 139,35 kg monet. Monety zostały przekazane do Oddziału PCK w Nowym Mieście Lubawskim.W szkolnym konkursie pierwsze miejsce zajęły ex aequo klasy I a i  III b, drugie miejsce zdobyła klasa V a, na trzecim miejscu uplasowała się klasa VI a, miejsce czwarte zajęła klasa IV c, a piąte klasa VII b. W rywalizacji indywidualnej „Na największego zbieracza złota” pierwsze miejsce zajęli  ex aequo Antoni Fijałkowski z klasy I a i Hubert Tomaszewski z klasy III b, drugie miejsce zdobył Kacper Wiśniewski z klasy V a, a trzecie Beniamin Łątkowski z klasy VI a. Wszyscy uczestnicy akcji i ich rodzice otrzymali dyplomy za udział oraz podziękowania. Wyróżnione osoby otrzymały dodatkowo nagrody rzeczowe. Wyróżnienia otrzymali: Weronika Wiśniewska, Nikodem Jaroszek, Beniamin Łątkowski, Kacper Wiśniewski, Emilia Wiśniewska, Amelia Żurańska, Marta Kwiatkowska, Zuzanna Rochewicz, Maja Aranowska, Martyna Szczepańska, Hubert Tomaszewski, Patrycja Ringwelska, Zuzanna Szałkowska, Wiktoria Cybulska i Antoni Fijałkowski. Opiekun SK PCK pani Małgorzata Potomska serdecznie dziękuje uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne zaangażowanie w akcji „Gorączka Złota”.

 

WSTECZ

 

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30