ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

20 kwietnia 2018 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs plastyczny „Drugie życie śmieci”. Adresatem konkursu byli uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Koordynatorkami przedsięwzięcia były panie: Alina Bączek, Marta Marchwicka i Małgorzata Głowacka. Propagowanie ochrony środowiska, utrwalenie wiedzy dotyczącej środowisko, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości, kształcenie umiejętności posługiwania się różnymi środkami plastycznymi, inspirowanie do pracy twórczej to podstawowe cele konkursu. Dwuosobowe drużyny reprezentujące każdą z klas musiały wykonać konstrukcję z przyniesionych przez siebie materiałów. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, trwałość konstrukcji oraz różnorodność użytych materiałów wtórnych (nakrętki, pudełka, butelki, taśmy itp..). Po obejrzeniu konstrukcji jury przyznało pierwsze miejsce Szymonowi Rezmerowi i Michałowi Jedzie z klasy III e, drugie miejsce zajęły: Matylda Ławicka i Małgorzata Zielińska z klasy II a, trzecie miejsce zdobył duet: Antonina Skóra, Wojciech Lemański z klasy I a. Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

 

WSTECZ

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30