ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Wiosenna Liga w Grach Zespołowych Dziewcząt. Uczennice klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka rozegrały mecze w piłkę siatkową. Przedsięwzięcie było przeprowadzone w ramach szkolnego projektu „Trzymaj formę” oraz programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom”. Koordynatorkami projektów są panie: Małgorzata Potomska i Anna Daniłowicz. Wdrażanie do wartości, kształcenie postaw prozdrowotnych, integracja, życzliwość, szacunek dla rywala, dążenie do celu, kulturalne kibicowanie oraz zasady fair play to główne cele przedsięwzięcia, które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół. Drużyny rywalizowały o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Turniej przeprowadziły panie: Anna Gąsiorek i Anna Daniłowicz – nauczyciele wychowania fizycznego. Pierwsze miejsce wśród klas IV zdobyła klasa IV c, drugie miejsce zajęła klasa IV a, na trzecim uplasowała się klasa IV b. W kategorii klas V zwycięzcą został team klasy V a, na drugim miejscu była drużyna klasy V b, a trzecie miejsce zajął zespół klasy V c. Natomiast drużyna klasy VI a pokonała zespół klasy VI b i wywalczyła pierwsze miejsce wśród klas VI.

 

WSTECZ

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30