ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Jak co roku 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Ten dzień jest dniem solidarności z osobami autystycznymi. Wszyscy, którzy demonstrują swoją solidarność, wyrażają ją niebieskim ubraniem lub innymi elementami w tym kolorze. W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczniowie i nauczyciele obchodzili Światowy Dzień Świadomości Autyzmu wyjątkowo 10 kwietnia. Tego dnia uczniowie klas I – III z wychowawcami oraz grupa przedszkolna pod opieką pani Karoliny Żywickiej przeszli niebieskim korowodem do Szkoły Podstawowej Nr 3, gdzie odbył się happening zorganizowany przez Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim. Uczestnicy happeningu obejrzeli występy artystyczne między innymi taniec z ogniem. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowała Taniec Kwiatów grupa pani Karoliny Żywickiej. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy skandowali hasła oraz wypuścili w powietrze balony. Szkolnymi koordynatorkami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu były panie: Małgorzata Głowacka, Agnieszka Dembińska oraz Alina Bączek.

 

WSTECZ

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30