ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

20 lutego 2018 roku w Zespole szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski „Poezja wskazuje, że sport zdrowie buduje”. Był on skierowany do uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Organizatorkami konkursu były panie: Paulina Kopkowska-Dąbrowska i Małgorzata Prokop. Młodych recytatorów oceniała komisja szkolna w składzie: pani Marlena Jaroszek i pani Anna-Pestka-Górska. Utwory związane z tematyką sportową były oceniane w trzech kategoriach. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zajął Igor Bochenek z klasy I a, drugie miejsce zdobyła Antonina Nowińska z klasy I a, a na trzecim miejscu uplasował się Mikołaj Dembiński. W kategorii klas drugich pierwsza była Matylda Ławicka, druga Małgorzata Zielińska, trzecia Aleksandra Kwiatkowska, wszystkie dziewczynki reprezentowały klasę II a. W kategorii klas trzecich najlepszą recytatorką okazała się Aleksandra Lendzion z klasy III d, drugie miejsce zajęła Pola Seroczyńska z klasy III c, a trzecie miejsce zdobyła Lena Zbikowska z klasy III c. Jury wyróżniło Klaudię Flaszyńską z klasy III e, Aleksandra Słupskiego-Maliszawskiego z klasy I a oraz Alicję Józefowicz z klasy II a.

 

WSTECZ

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728