ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

16 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny, który był zarazem eliminacjami do konkursu powiatowego „O Złote Pióro Starosty”. Tekst dyktanda przygotował Referat Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim. Do konkursu przystąpiło siedemnaścioro uczniów, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwały polonistki z nowomiejskich podstawówek. Dyplomy i nagrody wręczył laureatom Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski. Dyktando najlepiej napisała uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim Patrycja Chmielewska, drugie miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 Im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim Igor Orzeł, na trzecim miejscu uplasował Bartosz Dąbkowski, a czwarte miejsce zajęła Katarzyna Polak oboje ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a najlepszej czwórce życzymy sukcesów podczas konkursu powiatowego.

 

WSTECZ

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728