ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

20 grudnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. W uroczystości uczestniczyli goście: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, radni miejscy panowie Andrzej Nadolski i Zbigniew Ewertowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Brygida Karczyńska i Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej pani Elwira Łątkowska. Na spotkanie przybyli również nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz emeryci. Zgromadzonych w hali powitała pani Małgorzata Fijałkowska. Widzowie obejrzeli przedstawienie świąteczne, które przygotowało kółko teatralne oraz wysłuchali piosenek świątecznych i kolęd. „Dzień jeden w roku” zaprezentowali Amelia Żurańska, Milena Bartnicka, Otylia Olęcka, Kornel Seroczyński i Mikołaj Lewandowski. Amelia Kasprzycka zaśpiewała piosenkę świąteczną. „Cichą noc” na flety zagrały Amelia Kasprzycka i Eliza Wyrzykowska. Ciekawą interpretację piosenki bożonarodzeniowej usłyszeliśmy w wykonaniu Otylii Olęckiej. Z kolei Kornel Zbikowski, Aleksandra Jaroszewska i Antoni Suchocki zaśpiewali przepiękną polską kolędę Franciszka Karpińskiego „Bóg się rodzi”. Zespół wokalny „Fart” oraz uczniowie z klasy V b: Kornel Seroczyński i Mikołaj Lewandowski zaprezentowali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Amelia Kasprzycka i Aleksandrą Jaroszewską wykonały utwór „Lulajże Jezuniu”. Na zakończenie występu z wiązanką kolęd wystąpił zespół wokalny „Fart” w składzie: Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski, Aleksandra Jaroszewska, Julian Bucha, Kornel Zbikowski. W części artystycznej, którą przygotowały panie: Magdalena Domżalska, Katarzyna Gross-Nowińska, Anna Pestka-Górska, Agnieszka Kasprzycka i Martyna Sarnowska wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka oraz Szkoły Muzycznej I Stopnia. Po części artystycznej głos zabrali: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski, którzy przekazali zgromadzonym w hali sportowej życzenia świąteczno-noworoczne. Wszyscy goście oraz Dyrektor Zespołu Szkół otrzymali od społeczności uczniowskiej życzenia i świąteczne stroiki.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031