ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 grudnia 2017 roku w sali plenarnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się IX Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. W imprezie wzięli udział przedstawiciele samorządów, dyrektorzy szkół, nauczyciele i wychowawcy. Zebranych gorąco powitał Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela. Galę zaszczycili swoją obecnością Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego pan Waldemar Buszan oraz Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie pan Wojciech Cybulski. Jak co roku impreza była podsumowaniem minionego szkolnego roku sportowego oraz wyróżniła w 12 kategoriach najbardziej usportowione środowiska. Goście uroczystości podkreślali rolę sportu w rozwoju dzieci i młodzieży. Sport kształtuje osobowość, uczy systematyczności, organizowania czasu wolnego i nie przeszkadza w uzyskiwaniu doskonałych wyników w nauce. Głównymi sponsorami Szkolnego Związku Sportowego są: Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty oraz samorządy lokalne, które współorganizują wiele imprez sportowych i partycypują w kosztach wyjazdów dzieci i młodzieży na zawody. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła VII miejsce wśród Szkół Podstawowych w Kategorii Miast. W gali uczestniczył Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski, który odebrał wyróżnienie dla naszej szkoły. Przed nami były szkoły SP7 i SP4 z Giżycka, SP2 z Iławy, SP3 z Bartoszyc, SP19 z Elbląga i SP1 z Ostródy.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031