ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim był realizowany projekt czytelniczy „Czytanie bez granic”. Koordynatorem projektu, który był realizowany prze wszystkich nauczycieli oddziałów przedszkolnych była pani Magdalena Grabowska. Do realizacji przedsięwzięcia włączyli się również rodzice, którzy systematycznie czytali dzieciom książki w klasie. Najmłodszym dzieciom nauczyciele czytali podczas leżakowania, starsze dzieci miały okazję obejrzeć krótkie przedstawienia kukiełkowe w wykonaniu wychowawcy. Do realizacji projektu włączyła się także pani Małgorzata Prokop, która wcieliła się w postać Elsy – głównej bohaterki baśni „Kraina Lodu”. Pani Małgorzata przygotowała dla dzieci spektakl słowno-muzyczny oraz zaśpiewała znana wszystkim piosenkę „Mam tę moc”. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały baśni oraz zatańczyły do utworu przewodniego „Krainy Lodu”. Należy dodać, że „Czytanie bez granic” będzie kontynuowane przez nauczycieli oddziałów przedszkolnych.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031