ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

15 grudnia 2017 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego o Puchar Przewodniczącego SZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Bastian Zdrojewski, Jakub Ryczkowski, Dominik Raszkowski, Maciej Malicki, Miłosz Bochenek, Juliusz Bucha, Kornel Zbikowski, Ksawery Jagielski, Nikodem Jaskulski, Marceli Kowalski. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju zostały podzielone na grupy. Reprezentanci naszej szkoły nie przegrali żadnego meczu w swojej grupie. Kolejne etapy rozgrywek również przechodzili zwycięsko i ostatecznie uplasowali się na I. miejscu turnieju – wygrali Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego SZS i otrzymali Puchar Przewodniczącego Szkolnego Związku Sportowego. Nasi piłkarze nie tylko nie przegrali żadnego meczu, ale również otrzymali od organizatorów wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Jakub Ryczkowski, z kolei Nikodem Jaskulski otrzymał tytuł najlepszego strzelca zawodów, natomiast Marceli Kowalski został najlepszym bramkarzem turnieju. Serdecznie gratulujemy piłkarzom i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031