ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

6 grudnia 2017 roku uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odwiedził Mikołaj. Tego roku jak i w latach poprzednich również zamienił płozy na koła. Mikołaj wraz z Mikołajową odwiedzili wszystkie oddziały przedszkolne i klasy. Uczniowie naszej szkoły otrzymali słodycze, które przekazali dla nich Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank oraz właściciele fabryki Szynaka Meble państwo Alina i Jan Szynaka. Uczniowie otrzymali również zaproszenie na spotkanie mikołajkowe o godzinie 15.00 na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego. Z kolei Rada Rodziców zaprosiła całą społeczność uczniowską na pokaz sceniczny iluzjonisty pana Mariusza Czajki. Pokaz magii stanowiący pełne widowisko z nieodłącznym udziałem uczniów oraz z dużą dawką humoru odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Pan Mariusz Czajka wprowadził dzieci i młodzież w tajemniczy świat magii i niejednoznaczności. Pokaz bardzo spodobał się młodej publiczności i na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników tego wydarzenia. Mikołajkowe emocje towarzyszyły społeczności uczniowskiej do końca zajęć lekcyjnych. Do oddziałów przedszkolnych i klas przybyła ze słodyczami grupa szkolnych Mikołajów.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031