ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Grupa „Krasnoludki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim pod opieką pań: Marii Szymankiewicz, Marty Marchwickiej oraz Jolanty Wachowskiej uczestniczyła 4 grudnia 2017 roku w warsztatach florystycznych „W świątecznym nastroju”. Dzieci spotkały się z mamą Szymka panią Dorotą Smukała, która jest właścicielką kwiaciarni „Fantazja”. Pani Dorota przygotowała dla każdego dziecka ozdobioną choinkę z gąbką w środku. Dzieci utykały gałązki świerku tworząc tzw. „bazę”. Następnie „Krasnoludki” ozdabiały stroiki dekoracjami, które przyniosła na zajęcia pani Smukała. Na stroikach pojawiły się również bombki, kokardki, szyszki, orzechy, ozdobne klamerki i lameta. Te ozdoby dzieci przyniosły z domu i bardzo chętnie dzieliły się nimi z innymi dziećmi. „Krasnoludki” z efektów swojej pracy rozpierała duma i radość. W pracy pomagały dzieciom ich mamy – panie: Danuta Jaworowska, Monika Rybicka, Aleksandra Ługiewicz, Sylwia Ługiewicz, Sylwia Skocka, Iwona Wiśniewska, Anna Różyńska, Natalia Zielińska, Magdalena Domżalska, Monika Puchniarz. Stroiki wykonane przez dzieci wprowadzają w  świąteczny czas i będą piękną ozdobą domów. Panie: Maria Szymankiewicz, Marta Marchwicka i Jolanta Wachowska serdecznie dziękują mamom za liczny udział w spotkaniu oraz pomoc w przeprowadzeniu zajęć.

 

WSTECZ

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031