ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Uczniowie Szkoły Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odwiedzili z koncertem pięcio- i sześciolatków z przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Mieście Lubawskim. Koncert miał charakter audycji muzycznej, w której mali słuchacze słuchali i poznawali różne instrumenty. Były też mini konkursy, rozpoznawanie melodii, nauka zachowania podczas koncertu. Dzieci chętnie angażowały się w wyznaczone zadania. Padały spontaniczne, często zabawne odpowiedzi. Koncert miał również za zadanie zachęcić przedszkolaków do podjęcia nauki w szkole muzycznej. Jaki będzie tego rezultat, okaże się w maju, podczas rekrutacji. W czasie koncertu wystąpili – Anastazja Nowicka z klasy wiolonczeli, Dawid Markuszewski z klasy trąbki, Dominika Kruszyńska z klasy akordeonu, Anna Samulewicz i Nikodem Golder z klasy fortepianu, Maja Ossowska z klasy skrzypiec, Beniamin Łątkowski z klasy ksylofonu, Zofia Robaczewska i Amelia Kasprzycka z klasy fletu oraz Patryk Domżalski z klasy saksofonu. Wszyscy wykonawcy dostali wielkie brawa od przedszkolnej publiczności i upominki za występ. Audycję poprowadziła pani Iwona Mrozińska. Pomysłodawcą koncertu była pani Jolanta Świątkowska.

 

WSTECZ

listopad 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930